ADRIANNA ŚREDZIŃSKA

Specjalistka od splatania rozwoju z artyzmem. Jedyna w swoim rodzaju, jak każdy. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu i wydziału reżyserii, twórca firmy Harmonic. Doradca Rozwoju Osobistego Ispiration Seminars Interational. Wykładowca Kultury Żywego Słowa w Instytucie Psychologii. Trener Biznesu, Coach i Lifecoach.

“Od momentu przejścia przez granicę okrągłych urodzin poczułam, że nadszedł czas, aby nie tylko szkolić korrporacje, ale również dzielić się zgromadzoną wiedzą z młodymi, pełnymi pasji ludźmi. Z myślą o nich firma Harmonic otworzyła Studio Aktorskie, w którym prowadzę autorskie zajęcia aktorskie i rozwojowe. Mam całą paletę sposobów na przekraczanie ograniczeń, rozwijania wyobraźni i wrażliwości, uzyskiwania prawdy scenicznej i budowania ciekawej interpretacji tekstów. Zauważyłam, że największym wrogiem dobrego aktorstwa jest wstyd, który blokuje swobodne wyrażanie siebie. I to wstyd idzie na pierwszy ogień w naszej pracy.”

KAMIL DOMINIAK

Warsztaty Wokalne

Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011) oraz kurs Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Od 3 lat bierze udział w treningu nauczycieli metody pracy nad głosem Estill Voice Training w Londynie i Brighton.

Jako aktor pracował z teatrami muzycznymi w całym kraju, występując m.in. w musicalach „Shrek”, „The Rocky Horror Show”, „Jerry Springer – The Opera”, „La Cage aux Folles”, „Sweeney Todd”. Demoniczny golibroda z „Fleet Street”. Aktualnie można go oglądać w Teatrze Muzycznym w Łodzi w musicalu Les Miserables w roli Enjorlasa oraz w Jesus Christ Super Star w roli Króla Heroda.

Kamil prowadzi zajęcia z emisji głosu i śpiewu musicalowego w Akademii Teatralnej w Warszawie, Białymstoku oraz Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej i Filmowej w Łodzi.

Prywatnie uwielbia podróże do Londynu.

MACIEJ ŁYSAKOWSKI

Metoda Grotowskiego

Absolwent PWST we Wrocławiu oraz Schuaspielschule Reduta Berlin, przez większość życia zawodowego mieszkał i pracował w Niemczech. Grał m.in. w Berliner Ensemble, we Frankfurcie nad Odrą, W Halle nad Saale i w Kolonii. Współpracował ze szkołami teatralnymi w Berlinie, Siegburgu i Wrocławiu.

Od 2016 roku jest asystentem Krystyny Jandy.

W swojej pracy pedagogicznej łączy doświadczenia wyniesione z Berlińskiej Szkoły Teatralnej Teresy Nawrot oraz z pracy instruktora jogi kundalini.

DAGMARA BRYZEK

Warsztaty Taneczne

Jest zawodową tancerką tańca towarzyskiego w 10 tańcach, posiada klasę taneczną A.

Od 3 roku życia uczęszczała na zajęcia w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. R. Turczynowicza. Uprawiała taniec towarzyski oraz jazz w Egurrola Dance Studio w grupie Jazz One u Pawła Michno. Reprezentowała Polskę w tańcu towarzyskim, w federacji WDSF, w klubie Classic Dance Sport, w 10 tańcach, zarówno latynoamerykańskich, jak i standardowych.

Prowadzi zajęcia tańca towarzyskiego, baletu oraz innych rodzajów tańca z dziećmi i dorosłymi. Wielokrotnie miała również przyjemność nauczać narzeczone pary pierwszego tańca.

Grała w serialach: „Na Wspólnej”, „M jak Miłość”, „Przyjaciółki”, „Echo serca” oraz filmach fabularnych: „Smok” Tomasza Bagińskiego i „Pitbull. Ostatni pies” Władysława Pasikowskiego.

Uczęszczała na warsztaty teatralne w Studio Aktorskim Harmonic. Ukończyła „Wprowadzenie do techniki Stanforda Meisnera” oraz „Warsztat interpretacji tekstu” w Laboratorium Meisnera w Warszawie. Brałam udział w lekcjach indywidualnych z nauczycielami z Londynu, którzy ukończyli kompletny trening aktorski z legendarnym aktorem i nauczycielem Sanfordem Meisnerem.