ADRIANNA ŚREDZIŃSKA

Specjalistka od splatania rozwoju z artyzmem. Jedyna w swoim rodzaju, jak każdy. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu i wydziału reżyserii, twórca firmy Harmonic. Doradca Rozwoju Osobistego Ispiration Seminars Interational. Wykładowca Kultury Żywego Słowa w Instytucie Psychologii. Trener Biznesu, Coach i Lifecoach.

“Od momentu przejścia przez granicę okrągłych urodzin poczułam, że nadszedł czas, aby nie tylko szkolić korrporacje, ale również dzielić się zgromadzoną wiedzą z młodymi, pełnymi pasji ludźmi. Z myślą o nich firma Harmonic otworzyła Studio Aktorskie, w którym prowadzę autorskie zajęcia aktorskie i rozwojowe. Mam całą paletę sposobów na przekraczanie ograniczeń, rozwijania wyobraźni i wrażliwości, uzyskiwania prawdy scenicznej i budowania ciekawej interpretacji tekstów. Zauważyłam, że największym wrogiem dobrego aktorstwa jest wstyd, który blokuje swobodne wyrażanie siebie. I to wstyd idzie na pierwszy ogień w naszej pracy.”

Rafał Ulicki

RAFAŁ ULICKI

Zajęcia Wokalne

Muzyk, fotograf, grafik. Studiował Reżyserię Dźwięku, Architekturę oraz Fotografię. Swoje wieloletnie doświadczenia jako muzyk, kompozytor oraz realizator nagrań, łączy w unikalną metodę pracy z głosem. Wykorzystuje autorskie techniki, które pozwalają poradzić sobie z lękiem przed śpiewanie. W trakcie zajęć wykonuje nagrania, które pozwalają obserwować zmiany w interpretacji i technice wokalnej.

„Moje obserwacje pokazały, że praktycznie wszystkie osoby, które nie radzą sobie ze śpiewem, mają przykre doświadczenie, które oddzielają je od świadomego i swobodnego wyrażania siebie w piosence. Pozbycie się tych negatywnych, często nieuświadomionych myśli na temat swojego głosu, jest kluczowe by zajmować się techniką i poszerzać swoje możliwości wokalne.”

Odpowiada za stronę wizualną Studia Aktorskiego Harmonic, oraz video nagrania tekstów w trakcie warsztatów.

Ola Rykowska

OLA RYKOWSKA

Technika Lowena

Absolwentką psychologii, studentka aktorstwa. Uwielbiam temat połączenia ciała i psychiki. Wierzy, że nasza historia traumatyczna zapisuje się w ciele w postaci napięć. Uważny kontakt z ciałem przywraca oddech, umożliwia poczucie i wyrażenie tego co trudne, tym samym kreując przestrzeń na przyjemność i wewnętrzny spokój.

Zajęcia z techniki Lowena są zaproszeniem do budowania opiekuńczej i kochającej relacji z samym sobą.

Michał Więcławski

MICHAŁ WIĘCŁAWSKI

Metoda Labana

Aktor, wokalista, multiinstrumentalista. Absolwent Studia Aktorskiego Harmonic. Student Actor-Musicianship na London College of Music. Stypendysta Rektora University of West London za osiągnięcia artystyczne. Specjalista Physical Theatre. Jeden z dwóch polskich aktorów, którzy dołączyli do obsady 5 sezonu The Crown na Netflix. Łączy sztukę improwizacji ruchowej i muzycznej.

Prowadzi genialne warsztaty Ruchu Scenicznego w oparciu o Metodę Labana, odkrywające 8 ruchów Labana oraz zupełnie nowe definiowanie siebie w przestrzeni. Viewpoints, czyli oddziaływane na widza za pomocą kontaktu z partnerem i przestrzeni, improwizacja oraz powrót do naturalnego “ja” oraz kolejna tajemnica oddechu.