ADRIANNA PLATINI

Specjalistka od splatania rozwoju z artyzmem. Jedyna w swoim rodzaju, jak każdy. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu i wydziału reżyserii, twórca firmy Harmonic. Doradca Rozwoju Osobistego Ispiration Seminars Interational. Wykładowca Kultury Żywego Słowa w Instytucie Psychologii. Trener Biznesu, Coach i Lifecoach.

“Od momentu przejścia przez granicę okrągłych urodzin poczułam, że nadszedł czas, aby nie tylko szkolić korrporacje, ale również dzielić się zgromadzoną wiedzą z młodymi, pełnymi pasji ludźmi. Z myślą o nich firma Harmonic otworzyła Studio Aktorskie, w którym prowadzę autorskie zajęcia aktorskie i rozwojowe. Mam całą paletę sposobów na przekraczanie ograniczeń, rozwijania wyobraźni i wrażliwości, uzyskiwania prawdy scenicznej i budowania ciekawej interpretacji tekstów. Zauważyłam, że największym wrogiem dobrego aktorstwa jest wstyd, który blokuje swobodne wyrażanie siebie. I to wstyd idzie na pierwszy ogień w naszej pracy.”

Rafał Ulicki

RAFAŁ ULICKI

Zajęcia Wokalne

Muzyk, fotograf, grafik. Studiował Reżyserię Dźwięku, Architekturę oraz Fotografię. Swoje wieloletnie doświadczenia jako muzyk, kompozytor oraz realizator nagrań, łączy w unikalną metodę pracy z głosem. Wykorzystuje autorskie techniki, które pozwalają poradzić sobie z lękiem przed śpiewanie. W trakcie zajęć wykonuje nagrania, które pozwalają obserwować zmiany w interpretacji i technice wokalnej.

„Moje obserwacje pokazały, że praktycznie wszystkie osoby, które nie radzą sobie ze śpiewem, mają przykre doświadczenie, które oddzielają je od świadomego i swobodnego wyrażania siebie w piosence. Pozbycie się tych negatywnych, często nieuświadomionych myśli na temat swojego głosu, jest kluczowe by zajmować się techniką i poszerzać swoje możliwości wokalne.”

Odpowiada za stronę wizualną Studia Aktorskiego Harmonic, oraz video nagrania tekstów w trakcie warsztatów.

DAGMARA BRYZEK

Zajęcia Taneczne, Joga

Jest zawodową tancerką tańca towarzyskiego w 10 tańcach, posiada klasę taneczną A.

Od 3 roku życia uczęszczała na zajęcia w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. R. Turczynowicza. Uprawiała taniec towarzyski oraz jazz w Egurrola Dance Studio w grupie Jazz One u Pawła Michno. Reprezentowała Polskę w tańcu towarzyskim, w federacji WDSF, w klubie Classic Dance Sport, w 10 tańcach, zarówno latynoamerykańskich, jak i standardowych.

Prowadzi zajęcia tańca towarzyskiego, baletu oraz innych rodzajów tańca z dziećmi i dorosłymi. Wielokrotnie miała również przyjemność nauczać narzeczone pary pierwszego tańca.

Grała w serialach: „Na Wspólnej”, „M jak Miłość”, „Przyjaciółki”, „Echo serca” oraz filmach fabularnych: „Smok” Tomasza Bagińskiego i „Pitbull. Ostatni pies” Władysława Pasikowskiego.

Uczęszczała na warsztaty teatralne w Studio Aktorskim Harmonic. Ukończyła „Wprowadzenie do techniki Stanforda Meisnera” oraz „Warsztat interpretacji tekstu” w Laboratorium Meisnera w Warszawie. Brałam udział w lekcjach indywidualnych z nauczycielami z Londynu, którzy ukończyli kompletny trening aktorski z legendarnym aktorem i nauczycielem Sanfordem Meisnerem.

Łukasz Pakuła

ŁUKASZ PAKUŁA

Zajęcia Taneczne

Wieloletni zawodnik tańca sportowego, posiadacz klasy tanecznej A. Zdobywca m.in. Pucharu Okręgu Mazowieckiego, finalista turniejów z cyklu Grand Prix Polski, uczestnik finałowych rund Mistrzostw Polski, a także reprezentant Polski na turniejach zagranicznych. Nauką tańca zajmuję się od 10 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Trenerów Sportu w Warszawie, a także trenerem 2 klasy sportowej o specjalizacji „taniec sportowy”.

Michał Więcławski

MICHAŁ WIĘCŁAWSKI

Metoda Labana

Aktor, wokalista, multiinstrumentalista. Absolwent Studia Aktorskiego Harmonic. Student Actor-Musicianship na London College of Music. Stypendysta Rektora University of West London za osiągnięcia artystyczne. Specjalista Physical Theatre. Jeden z dwóch polskich aktorów, którzy dołączyli do obsady 5 sezonu The Crown na Netflix. Łączy sztukę improwizacji ruchowej i muzycznej.

Prowadzi genialne warsztaty Ruchu Scenicznego w oparciu o Metodę Labana, odkrywające 8 ruchów Labana oraz zupełnie nowe definiowanie siebie w przestrzeni. Viewpoints, czyli oddziaływane na widza za pomocą kontaktu z partnerem i przestrzeni, improwizacja oraz powrót do naturalnego “ja” oraz kolejna tajemnica oddechu.