• Jeśli tylko na to pozwolisz, te zajęcia wywrócą twoje życie o 180 stopni! To jedna z piękniejszych przygód w moim życiu, która nauczyła mnie nie tylko tego, czym jest aktorstwo, ale kim w moim aktorstwie jestem ja. Warsztaty wyzwalają indywidualną prawdę, pozwalają zrezygnować ze wszystkich masek i w 100% zrozumieć kim jesteś i kim chcesz być! Pani Adrianna jest wspaniałym przewodnikiem z ogromną wiedzą!
  Na dokładkę cytat z jednej z moich indywidualnych lekcji po niecałym roku uczęszczania do studia „Pani Adrianno, czy to możliwe, że moja inteligencja emocjonalna urosła jakieś 10 lat?”

  Nina

 • Miejsce, które jest nadzwyczajnym wehikułem z celem ustawionym na prawdę o sobie. Ty jesteś tu pilotem, pani Adrianna to niesamowity nawigator pokazujący różne drogi i sposoby na dotarcie do celu. Leci też z Tobą motywująca i wspierająca w szukaniu właściwej drogi do celu załoga cudownych osobowości. Każdemu polecam tę podróż pełną odkryć i nieoczekiwanych przełomów. Nie mam słów wdzięczności ❤️

  Paulina

 • Najlepsze studio!!! 😍 Pani Adrianna boska! ❤️🔥 Otwiera umysł, pomaga w odnalezieniu siebie, zdejmuje z nas opakowanie, abyśmy byli czyści jak łza. Niesamowite przeżycia i ćwiczenia! 🔥 Po każdych zajęciach jestem pod wielkim wrażeniem! 🤩😍

  Malwina

 • Bardzo polecam zajęcia z Adrianną. Każde wnoszą coś nowego; jesteśmy bogatsi i odkrywamy siebie. Zajęcia bardzo angażują, a przy tym dają dużo satysfakcji!

  Karolina

 • Klimat, energia i moc jaka płynie z tego miejsca jest nie do opisania! Na zajęciach poznasz wspaniałych i zdolnych ludzi, ale co najważniejsze zajrzysz do środka siebie, by odnaleźć prawdę. Z całego serca polecam wszystkim!

  Hania

 • Jedyne studio aktorskie, w którym oprócz aktorstwa nauczysz się samego siebie. Polecam z całego serca każdemu, kto pragnie poznać swoje wszystkie aspekty, zaskoczyć skrytymi możliwościami i wydobyć prawdziwy talent.

  Julia

 • Serdecznie polecam wszystkim. Tu rozwiniesz się przede wszystkim jako człowiek.

  Aleksandra

 • Pani Adrianna jest niezwykłą kobietą a prowadzone przez nią zajęcia są bardzo inspirujące, dotykają głębokich emocji i pomagają poznać samego siebie (przecież bez tego nie ma aktorstwa!). Krok po kroku pokazuje jak pracować nad sobą zeby w tekstach do szkół teatralnych pokazać prawdziwą siebie i nie grać a ,,byc”. Warsztaty sa prowadzone bardzo profesjonalnie a do tego w miłej atmosferze. Polecam zajęcia z Panią Adrianną każdemu, nie tylko przyszłym uczniom szkół teatralnych.

  Waleria

 • Pani Adrianna to jedna z niewielu osób, którą w życiu zdarzyło mi się spotkać i z miejsca obdarzyć tak ogromną sympatią. Niesamowita energia, ogrom wiedzy i umiejętności sprawiają, że rośniemy z każdą minutą, a przede wszystkim potrafimy wspiąć się na wyżyny własnych możliwości. Dziękuję za poszerzenie horyzontów i pomoc w odnalezieniu siebie w tej trudnej materii jaką jest aktorstwo 🙂

  Michał

 • Pani jest WSPANIAŁA !!! Z każdą lekcją wychodzę jako inny człowiek, nie tylko jako coraz lepsza aktorka. Nigdy nie sądziłam ,że w tak krótkim czasie (3miesięcy pracy), poczynię tak olbrzymie postępy. Nie tylko nabyłam umiejętność wyrażania siebie, ale także pokonałam bariery który ograniczały mnie artystycznie. Poza tym, uwolniłam w sobie tę kobiecość ,która tkwiła uśpiona wewnątrz mnie co przekłada się również na relacje międzyludzkie. Polecam gorąco z całego serca każdemu 10/10

  Patrycja

 • Pani jest cudowna! Umie zmotywować do działania i przede wszystkim każda minuta zajęć jest wykrzystywana w sposób perfekcyjny!

  Karina

 • Zajecia z Panią Adrianną są niesamowite i szalenie rozwijające. Człowiek uczy się tam m.in. pokonywać własne bariery np. wstyd, który niestety często potrafi nas blokować. Krótko mówiąc, nigdzie nie znajdziecie lepszych zajęć. Polecam, polecam, polecam!

  Monika

 • Każda minuta wykorzystana do cna. Pani Adrianna jest genialną nauczycielką, posiadającą ogromną wiedzę i umiejętności, jest bardzo zaangażowana i bardzo ciężko znaleźć drugiego takiego korepetytora. Lekcje zdecydowanie warte swojej ceny. Polecam.

  Adam

 • Pani Adrianno, dziękuję za naukę i bardzo cenną wiedzę dotyczącą wiarygodności, akcentowania (a właściwie nie akcentowania), komplementarnych emocji i torowania. Zaczynam nowy etap jako dumny student szkoły teatralnej! To chyba najlepsza rekomendacja.

  Leo